دبیر نظام پیشنهادهای شرکت پالایش نفت تبریز گفت: تعداد پیشنهادهای نظام مشارکت در این پالایشگاه به 26 هزار و 500 پیشنهاد رسید که سود و صرفه حاصله در این دوره از 1180 پیشنهاد واصله به ارزش بیش از 422 میلیارد ریال در این پالایشگاه به ثبت رسیده است.

به گزارش روابط عمومي واموربين الملل شركت پالايش نفت تبريز ،  نادر رحیمی بخشمند اظهار کرد: فرآیند نظام پیشنهادگیری بصورت انفرادی و گروهی از اردیبهشت سال ۱۳۷۹ در این شرکت آغاز شده است.

وی با اشاره به برگزاری بیست و چهارمین جشنواره داخلی نظام پیشنهادهای شرکت پالایش نفت تبریزافزود: در این جشنواره که با همت ادارات و واحدهای مختلف سازمان برگزار شد از 193 نفر از برگزیدگان این دوره از فرآیند نظام پیشنهادگیری با اهداء لوح تقدیر و جوایز ارزنده تجلیل شد.

رحیمی بخشمند ادامه داد: برگزیدگان این دوره از جشنواره شامل 28 نفر از کارکنان به عنوان پیشنهاد دهنده برتر و 15 نفر از ارزیابان و کارشناسان و 70 نفر از مجریان و 80 نفر از همیاران و مشارکت جویان بوده است.

وی گفت: در این دوره از فرآیند پیشنهاد گیری بالاترین سود و صرفه اقتصادی بیش از 422 میلیاردو 322 میلیون ریال مربوط به سال 95-96 عاید شرکت شده است.

دبیر نظام پیشنهادهای شرکت پالایش نفت تبریزاز دیگر دست آوردهای نظام پیشنهادها و جشنواره های مرتبط را رشد و توسعه فرهنگ کارتیمی ، یکپارچگی سازمانی و ارتقاء تعلق خاطر سازمانی که در طول سالها در شرکت تعمیق یافته و نهادینه شده برشمرد.

وی یادآور شد: در اجرای فرآیند نظام پیشنهادها ، تحول و تعالی سازمانی بالنده ای در سطوح مختلف سازمانی بویژه بدنه مدیریتی و کارشناسی شرکت اتفاق افتاده به طوریکه علاوه بر حصول سود وصرفه اقتصادی ، توانسته ایم در بعد رعایت الزامات زیست محیطی ، ایمنی و کیفی سازی محصولات و فرآیندها به لحاظ مسئولیتهای اجتماعی نیز قدم های مستحکمی برداریم.

گفتنی است بیست و چهارمین جشنواره نظام پیشنهادهای شرکت پالایش نفت تبریز در روز شنبه پانزدهم اردیبهشت با حضور پرشور کارکنان و مدیران شرکت در سالن اجتماعات شرکت پالایش نفت تبریز برگزار گردید