مرحله مقدماتی بیست و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم ، نهج البلاغه و اذان یادواره شهدای مدافع امنیت در سطح کارکنان و خانواده شرکت پالایش نفت تبریز با حضور 230 نفرروز جمعه 16 دیماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت تبریز این مسابقات که در7 گروه  در رشته های قرائت تحقیق ، قرائت ترتیل ،قرائت تقلیدی،حفظ ، مفاهیم قرآن کریم ، مفاهیم نهج البلاغه ، اذان ، صحیح خوانی وقصه گویی قرآنی با هدف ایجاد انگیزه جهت درک و فهم بیشتر قرآن کریم ، ایجاد فضایی برای تمرین رقابت کردن و تلاش سالم جهت نیل به کمالات انسانی ،ارتقاء توان خانواده‌ها در زمینه قران کریم و حوزه‌های مختلف آن، شناسایی استعدادهای قرانی و معرفی انها به جامعه و گسترش فرهنگ قرانی در جامعه حول محور قرآن کریم است برگزارشد.

 شرکت کنندگان قبل ازبرگزاری مسابقات با حضور در یادمان شهدا با  قرائت فاتحه و عرض سلام به سرور و سالار شهیدان، برسرمزار شهید گمنام ادای احترام کردند و با آرمان های والای شهدا تجدید میثاق نموده و یاد و خاطره آنها را گرامی داشتند.

لازم به ذکر است که به منتخبین اول تا سوم هر رشته در این دوره جوایز نفیسی اهدا و نفرات اول مسابقات به مرحله نیمه‌نهایی که باحضور برترین‌های شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران برگزار میشود اعزام خواهند شد.